Наші новини
В рамках Олімпійського тижня з 06.09- 10.09 були проводені спортивні змагання, конкурси:
1. Проведено Олімпійський урок для учнів початкових та середніх класів. Метою уроку було: розширення знань учнів про олімпійський рух, про участь українських спортсменів в Олімпіадах , зокрема в Олімпіаді та Параолімпійських іграх цього року.
2. Проведено години спілкування з використанням відео «Історія Олімпійських ігор». Учні отримали цікаву та пізнавальну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя і необхідність займатися фізкультурою і спортом.
3. В школі проведені спортивні змагання з гандболу серед учнів 8-9 класів.
4. Учні 1- 4 класів провели змагання «Веселі старти»
- Учні Кобзарцівської філії відвідали музейну екскурсію «Вишиваночка»
- Приведено години спілкування «Вишивана моя Україна » для 5-9класів
- Бесіди до Дня вишиванки «Вишиваночку надіну»1-4кл.
- Фотосесія «Моя вишиваночка»
Нагороди за участь у
Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Колосок»
Учні Кобзарцівської філії І-ІІ ступенів щороку беруть активну участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Колосок». Конкурс відбувається восени та навесні, тому і нагороди приходять учасникам двічі на рік. За участь в «Осінньому колоску» діти отримали не тільки дипломи, а й настільні календарі, які можна використовувати як закладинки для книжок.
Вітаємо всіх з перемогою і бажаємо подальшої співпраці та успіхів у наступних турах конкурсу.
Служба у справах дітей
на зустрічі з вихованцями Кобзарцівської філії
25.02.2021 року в Кобзарцівській філії І-ІІ ступенів відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Снігурівської міської ради Наріжної І.І. з учнями школи. Іванна Іванівна провела цікаву лекцію-бесіду про питання виховання та протидії булінгу в стінах школи. В ході бесіди начальник служби проводила рольові ігри, ставила цікаві питання, допомагала дітям розв'язувати певні проблеми. Учні з цікавістю слухали, працювали, брали активну участь у заході.
Список першокласників, які зараховані до 1 класу Кобзарцівської філії І-ІІ ступенів у 2020/2021 н.році
1. Бабін Іван Іванович
2.Бульба Дар'я Юріївна
3.Катрушенко Олександр Сергійович
4.Кирпань Діана Андріївна
5.Котовський Родіон Олександрович
6.Пилипчук Акім Васильович
7.Стародубець Олександра Костянтинівна
8.Шелудько Аріна Костянтинівна
Меседж - інтерактив «Тарас Шевченко для мене-»
«Шевченко - символ України» - саме під таким гаслом пройшло дійство в Кобзарцівській філії, присвячене великому сину українського народу - Т.Г. Шевченку. Щорічно у березневі дні ми вшановуємо пам'ять великого Кобзаря. Цьогоріч дійство відбувалося в інтерактивній формі. Ведучі: король Vi-Fi (Безкровна К.) та фея Інтернету (Голокоз Т.), запросили всіх учнів і гостей до інтерактивної студії. Учні брали участь у вікторині, присвяченій життєвому і творчому шляху Шевченка, читали напам'ять його вірші, слухали поезію у виконанні відомих артистів. Кожен учасник мав змогу дати відповідь «Хто ж для нього є Т. Шевченко?». Учителі української мови та літератури Кирпань І.В. та Семенюк С.П. доповнювали цікаві розповіді про складний шлях у долі та творчості генія українського народу. Учасники дійства познайомилися з музичними творами на слова відомого поета. По сучасному звучав «Заповіт» Шевченка у виконанні рок-гурту. Ліричним було виконання пісні на вірш Шевченка «Зацвіла у долині червона калина».
Леся Українка - історія України
25 лютого 2020 року в день народження славної доньки українського народу Лесі Українки в Кобзарцівській філії пройшло вшанування її творчості, поезії, її життєвого шляху.
Учні 2 та 3 класів разом зі своїми учителями Черняговою А.А. та Афанасьєвою С.М. поринули у ті далекі часи, коли навіть писати українською мовою було заборонено царським урядом. Життєвий подвиг Лесі Українки - це її служіння своєму народові, це її чудові співучі поезії, це її боротьба за Україну та її волю.
Діти розповідали поезії улюбленої поетеси, дивилися відео, насолоджувалися чудовими хвилинами спілкування та доторкнулися до життєвого подвигу нашої Лесі.
Кав'ярня-гравікон «Авторська мовознавча кухня»
19 лютого учитель української мови та літератури Кирпань І.В. разом зі своїми вихованцями, учнями 9 класу, підготували святкове дійство до Міжнародного дня рідної мови. Метою цього цікавого заходу для учнів 7-9 класів було розширення та поглиблення знань учнів з української мови, виховання любові до рідної мови, до її історії, до краси рідного слова.
Захід проходив як телешоу «Майстер-шеф». Ведучими були Ектор, Дмитро й Тетяна. Учні активно брали участь в індивідуальному конкурсі «Грамотій», де треба було швидко переписати інгредієнти до української страви «борщ» і переможці стали капітанами команд. Цікаво проходила гра між командами «Живе словечко: прочитай по губах» та мовна гра -вікторина «Хто швидше?». Учасники команд на швидкість складали ребус «Букет рідної мови», а найцікавішими були конкурс скоромовок-спотиканок «Хто може повторити?» та конкурс сенканів «Жива криничка рідної мови». Чудова гра ведучих Діденко К., Голокоз Т., Бандурко Є. супроводжувалась цікавими презентаціями та музикою.
Завершилося дійство врученням грамот та святковим чаюванням.
Свято рідної мови
Готуючись до свята рідної мови, кожен клас готував свою пісню: чи то народну, чи авторську українську. Після уроків в актовій залі панувала урочиста атмосфера. Старшокласниці-ведучі розповідали про те, якими тернистими стеками пройшли до нас українські народні пісні, які вони мелодійні, ліричні, героїчні. Ці пісні завжди зворушували душу своєю чистотою та мелодійністю. Учні кожного класу обрали саме ту пісню, яка їм сподобалась найбільше. П'ятикласники урочисто виконали «Ой, на горі та й женці жнуть», а учні 7 та 8 класів «Нашому роду - нема переводу», в яких оспівується історія та прагнення нашого народу бути патріотами. Дівчата 6 та 9 класів співали ліричні козацькі пісні «Їхали козаки» та «В саду гуляла» в яких є і повчання і нагадування про те, що дівчина повинна шанувати свою молодість та красу.
Задоволення отримали всі, бо в кінці виконували попурі із українських народних пісень разом із артистом О. Квартою, виступ якого був продемонстрований на мультимедійному обладнанні.
Фестиваль української пісні
Дуже цікаве запрошення надійшло до Кобзарцівської філії від колективу Нововасилівської школи. Завідувач філії Ліщенюк С.В. та старшокласники були запрошені на фестиваль української пісні, який відбувся 21 лютого в актовій залі Нововасилівської філії. Нововасилівська школа гостинно відкрила свої обійми для гостей та учнів і вчителів Юріївської філії та опорного закладу Снігурівської ЗОШ. Цікавим був кожен виступ учнів Нововасилівської школи. Адже діти не тільки співали, розповідали про історію української пісні, а й виконували інсценізації та таночки. Гостинною була завідувач філії Ковальчук С.М., яка також брала участь та була ведучою пісенного фестивалю. Гості також виконували підготовлені пісні та дивували всіх своїм артистизмом. Стоячи аплодували всі найдосвідченішому, талановитому аматорові сцени - учителю Юріївської філії Оковитому М.І. за душевне виконання пісень «Чорнобривці» та «Ясени». В залі панувала піднесена, урочиста атмосфера. Фестиваль продемонстрував велику любов та повагу до нашого багатства - української пісні. Дуже вдячні за чарівне свято.
Посвята в читачі
18 лютого в Кобзарцівській філії в бібліотеці відбулося дуже цікаве дійство. Наймолодші учні - наші першокласники були запрошені на посвяту в читачі. Разом зі своєю вчителькою Луканюк О.І. вони вже навчилися читати та писати. Наймолодших читачів зустрічали Королева книг та герої казок. На свято були запрошені і учні початкових класів. Посвята була цікавою, веселою та пізнавальною мандрівкою у світ книжок. В кінці свята кожен першокласник отримав свідоцтво активного читача. Сподіваємося, що наші першокласники полюблять читати книжки і будуть частими гостями в шкільній та сільській бібліотеках.
Шкільні свята
17 лютого 2020 року загальношкільна лінійка була присвячена Святу рідної мови. Учні початкової школи читали напам'ять вірші про співучу солов'їну українську мову. Учні - старшокласники розповіли про заснування цього свята, про складні періоди в розвитку рідної мови.
Також на лінійці були вручені сертифікати лауреатам Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Смішний колосок - 2019». Золоті сертифікати отримали учні початкової школи. Срібні сертифікати та сертифікати учасника конкурсу отримали учні середньої школи. Вітаємо переможців.
День Соборності України
22 січня 2020 року вся Україна відзначала історичну дату - День Соборності України. Ця дата сягає у минуле століття, бо 22 січня 1919 року вперше возз'єдналися Наддніпрянська Україна та Західноукраїнська республіка. Саме про ці історичні події йшлося на виховному заході у 9 класі. Діденко К. та Голокоз Т. розповіли про 1990 рік, коли возз'єдналися в живому ланцюзі громадяни України від Києва до Львова на знак єдності Заходу та Сходу.
Учні початкових класів також
згадали про Соборність України та розповідали вірші про єдність українських
земель