Наші новини

                  МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 5 листопада по 5 грудня 2018 року в Кобзарцівській філії І-ІІ ступенів проводився Місячник безпеки життєдіяльності. Під час місячника проводилась профілактична робота щодо попередження загибелі та травмування дітей, проходило навчання школярів правилам безпечної поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та виховання у дітей належного ставлення до питань пожежної безпеки. Проводилися бесіди, навчання, інструктажі з дітьми та їхніми батьками. Цікаво пройшла вікторина «101 - народна служба порятунку» та конкурси творчих робіт на кращий малюнок, плакат «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях». 

Писемність - поштовх до розвитку людства

9 листопада 2018 року у Кобзарцівській філії І-ІІ ступенів відбулося свято « Писемність - поштовх до розвитку людства», приурочене Дню української писемності та мови. Уже традиційним стало написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, проведення інформхвилинок, конкурсу віршів про мову.


        14 червня 2018 року закінчив роботу літній мовний табір «Freunde» для учнів 6-8 класів Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

      З метою зацікавлення учнів іноземними мовами, забезпечення якісного навчання та практичного застосування іноземних мов, удосконалення комунікативних навичок, поєднання навчання із відпочинком у Кобзарцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом двох тижнів працював мовний табір. На базі табору "Freunde" учні 6-8 класів покращували свої знання у володінні німецькою мовою. Вихованці підвищили свою мовну компетентність, активізували та систематизували лексичні одиниці за різними темами: «Вільний час», «Родина», «Здорове харчування», «Тварини», «Свята та традиції Німеччини», «Казки братів Грім », «Дитячі пісні».Для дітей було організовано чимало парних, гурткових занять. Перегляд мультфільмів на німецькій мові і їх обговорення в подальшому, різноманітні дидактичні ігри сприяли підвищенню в учнів мотивації до вивчення німецької мови. Учні із задоволенням повторювали вивчений матеріал у грі, в парних і групових видах роботи, брали участь в інтерактивних вправах , в яких багато співали, танцювали.

СПИСКИ

ЗАРАХОВАНИХ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ

по Кобзарцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 • 1.Гуцей
 • 2. Жуковський
 • 3. Хамітов
 • 4. Кулібаба
 • 5. Стародубець
 • 6. Голокоз
 • 7. Сапсай

У школі наявні 2 вільних місця для учнів 1 класу

1 червня 2018 року розпочав роботу літній мовний табір «Freunde» для учнів 6-8 класів Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Діти показали сценку із казки «Дюймовочка» німецькою мовою.

- Розучують німецькі пісні.

- Грають в ігри.

- Щодня діти дивляться мультфільми на німецькій мові та обговорюють їх.

Протягом місяця в школі проводилися  правопросвітницькі заходи

1.Проведена тематична лінійка «Я - дитина України, я маю права!»

2.Проведені години спілкування:

1-4 класи - Перегляд мультфільмів на правову тематику.

5 -6 класи - Мультимедійні презентації на тему «Я - дитина України, які я маю права?»

7 клас - «Правова освіта учнів»

8-11 класи - «Я маю право! Знаю! Дію! Захищаю!»

3. Організовано виставку малюнків «Знай свої права, дитино!».

9 травня 2018 року вся громадськість села відзначала День примирення та 73 річницю Перемоги у Другій світовій війні. Після урочистого мітингу, на якому виступили сільський голова Кобзарцівської сільської ради Канцелярук Н.В., директор школи С.В. Ліщенюк та батюшка Олександр, відбулося покладання квітів до пам'ятника невідомому солдату та могили воїнів, що загинули звільняючи с. Кобзарці від окупантів у роки війни

05-06 травня 2018 року Команда працівників Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брала участь у районних змаганнях працівників освіти зі спортивного туризму. Команда продемонструвала згуртованість та креативність. За що була нагороджена грамотою.

Команда працівників нашої школи посіла ІІ загальнокомандне місце в конкурсній програмі і була нагороджена грамотами

 • за І місце у театралізованому конкурсі
 • за І місце у конкурсі мальованих газет
 • за ІІІ місце у конкурсі туристичної пісні

вітаємо учасників команди з перемогою.

Перемога у районному етапі обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

    18.04.2018р. За підсумками наказу відділу освіти від 28.03.2018 року №57 «Про підсумки районного етапу обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учні нашої школи посіли призові місця у різних номінаціях та вікових категоріях. Це - Кирпань Д. та Семенюк В. (4 клас), Бандурко Є, Голокоз Т. (7 клас), Шерстюк Є. (8 клас)., Дудченко Н. (9 клас). Вітаємо цих дівчаток з перемогою.

Змагання з легкої атлетики

18.04.2018р. на Снігурівському стадіоні «Колос» відбувся ІІ тур районних спортивних ігор «Олімпійські надії» серед учнів 1-4 класів.

Команда учнів 3-4 класів Кобзарцівської ЗОШ у складі Воробйова Т., Вершицького В., Гурова М., Бондаренко В., Бренюк О., Лісневич Д. та Голокоза О. і Богуш Т. достойно представили школу у змаганнях з легкої атлетики.

Відзначення Дня народження В. Сухомлинського

19 квітня 2018 року до 100-річного ювілею відомого педагога В. Сухомлинського в рамках обласної літературної акції «День сімейного читання «Дитина - дзеркало родини» у школі відбувся виховний захід для учнів початкових класів «Свіжий вітер казки». Захід проходив під курівництвом шкільного та сільського бібліотекарів.

Перемога до Всесвітнього Дня здоров'я

17.04.2018  З метою привернення уваги учнівської молоді до здорового способу життя проведено районний етап конкурсу «Здоров'я - стиль життя». Перемогу (ІІІ місце) у номінації «Здорова родина - здорова країна» або «Обізнаний - значить захищений» посіла учениця Кобзарцівської ЗОШ Голокоз Таїсія під керівництвом учителя Бандурко Т.С.

Вагома перемога у районному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону - 2018»

З метою популяризації педагогічних здобутків освітян Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів колектив педагогів школи на чолі з директором Ліщенюк С.В. підготували порт фоліо з відео матеріалами на районний етап заочного обласного конкурсу.

За результатами наказу відділу освіти від 13.04.2018 року № 75 роботу наших колег визнано переможцем І етапу заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону - 2018» у номінації «Інноваційні технології в освітньому (навчальному) процесі».

Наша колективна робота буде подана до Миколаївського ОІППО для участі в обласному етапі зазначеного конкурсу.

Участь у змаганнях «Шкіряний м'яч»

11 квітня 2018 року відбулися районні змагання «Шкіряний м'яч» для хлопців 5-6 класів. Команда Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі : Дмитренка Р., Гаряги О., Пилипчука А., Павлюка В., Кулібаби Р., Зайця М., Воробйова В. посіла ІІІ призове місце серед 11 команд. Кращим нападаючим у команді був Заєць М. Вітаємо хлопців з перемогою!

Результати атестації педагогічних працівників школи

29 березня 2018 року відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Чергову атестацію проходили педагоги Луканюк О.І. , Шумік Т.Й., Кирпань І.В. та Оковита І.М. Рішенням шкільної атестаційної комісії підтверджено: Оковитій І.М. - І кваліфікаційну категорію;

Кирпань І.В. - ІІ кваліфікаційну категорію.

Шкільна атестаційна комісія порушила клопотання перед районною атестаційною комісією про підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та звання «старший учитель» Луканюк О.І. та Шумік Т.Й.. 

       День визволення Снігурівщини від окупантів 

14 березня для жителів Кобзарців - особлива дата. Щорічно учні та педколектив школи, громадськість села відзначають цей день покладанням квітів до братської могили воїнів, які загинули, звільняючи село Кобзарці в 1944 році. Потім дійство перемістилося до школи, де проходила обласна медіастудія "Пам*ять просить слова". До школи завітали  обласний координатор медіастудії Рогожинська Еліна Костянтинівна та методист Снігурівського РМК Благодатна Зоя Іванівна.  Учні запросили також у гості свідків тих трагічних подій, які відбувалися на території села під час Другої світової війни: Лозовську Наталію Юхимівну та Римарчук Марію Михайлівну. Почесною гостею була і секретар Кобзарцівської сільської ради Панченко Людмила Іванівна.

Для гостей гуртківці провели оглядову екскурсію по зразковому шкільному історико-етнографічному музею імені Героя Радянського Союзу В.А. Веденка. Дівчатка-екскурсоводи дуже емоційно розповідали про історію створення села та про історію заснування шкільного музею. З теплотою і гордістю розповідали про героїчний подвиг свого односельчанина В.А. Веденка.

Кобзарцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів славиться своїм зразковим шкільним історико-етнографічним музеєм імені Героя Радянського Союзу В.А. Веденка. Протягом багатьох років продовжується збір експонатів та пошукова робота, яку здійснюють члени історико-краєзнавчого гуртка «Відродження», незмінним керівником якого є заступник директора з виховної роботи Юськів Тетяна Іванівна. На високому емоційному і патріотичному рівні пройшла літературно-музична композиція, присвячена Дню визволення Снігурівщини від нацистських загарбників.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2018 року

 • 1-4 класи - відбулося свято «Наше диво калинове - українська наша мова» ;
 • 6 - 7 класи - Написання диктантів «Без мови немає народу» та

9, 11 класи - «Мова калинова» ;

3. 6 клас - Мовне свято «Рідна мова в рідній школі»;

4. 9,11 класи - Інтелектуальна гра Брейн-ринг «У світі слів»;

5. 5-8 класи Перегляд відеофільмів «Українська мова - мова української нації» та 9,11 класи «Будинок «Слово»».

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу 

День безпечного Інтернету 

    6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою». Цей день було відзначено і в Кобзарцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнями середньої та старшої школи. Було проведено виховний захід під назвою «Безпека в Інтернеті». Зараз діти вправно володіють можливостями Інтернету, але не завжди звертають увагу на ризик впливу шкідливої інформації на розвиток особистості та загрозу власному життю. З метою уникнути таких ситуацій з учнями було проведено заняття та дослідження позитивних і негативних наслідків Інтернету, на якому учні формували та засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті. Учні різних вікових категорій отримували завдання, з якими вони щоденно зустрічаються в Інтернеті, обговорювали та засвоювали способи їх рішення. Поміж завдань також звучали жарти про Інтернет, віртуальне життя, це підбадьорювало та піднімало настрій учнів.

Більшість учнів зробили висновок, що наше життя нині не може існувати без можливостей Інтернету, адже він невід'ємний інструмент для отримання відповідей на безліч питань, головне - користуватись Інтернетом з розумом.

 День пам'яті Героїв Крут

 • Провели тематичну лінійку присвячену пам'яті українських юнаків, що полягли у бою під Крутами;
 • Проведено класним керівником 7 класу Кирпань І.В  історичний калейдоскоп «На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі!» ;
 • Класний керівник Семенюк С.П. підготувала до перегляду  мультимедійну презентацію «Подвиг Героїв Крут» учні 5-6-класів;
 • Відвідувачі шкільної бібліотеки мали змогу ознайомитися з виставкою «Герої Крут»;
 • Для 8-11 класів вчитель Семенюк С.П. провела   кінолекторій та перегляд  фільму "Герої Крут".

День Соборності України.

22 січня 2018 року в Кобзарцівській загальноосвітній школі І-ІІІст. відбувся круглий стіл, присвячений Дню Соборності України. Ведучі, учениці 9 класу, Товсточуб Анфіса, Нікуліна Катерина та Дудченко Надія  розповіли про цей знаменний день. В заході брали участь учні 8, 9 та 11 класів. Перший тур: «подорож» -   мультимедійна презентація "Українська революція". Кожна команда  вирушила в цікаву географічну подорож і отримала перші бали. Наступною була  вікторина про основні дати та події до Дня Соборності України. Кожний виніс певний багаж знань, а це найцінніше. А наостанок учасники круглого столу створили «коло Злуки» з вигуком «Україна єдина».

    Учні 6 класу провели годину спілкування до Дня Соборності України. Ознайомилися з відомими борцями за свободу і незалежність України, виробили закон справжнього українця, виконали Молитву за Україну в музичному супроводі . Учні переглянули відеофільм про Акт Злуки України.

  Учні початкових класів провели флеш-моб «Україна єдина». Школярі у вишиванках розповідали про Соборну Україну, День Злуки. Малювали малюнки на тему «Україна рідний край». Створивши коло Злуки, співали українських пісень. 
Подарунки до Дня Святого Миколая! 

  20 грудня 2017 року Кобзарцівська ЗОШ отримала 12 нових комп'ютерів на суму 113152, 48 грн. Ці персональні комп'ютери з ліцензованим програмним забезпеченням були закуплені за кошти місцевого бюджету та субвенції з державного бюджету, місцевим бюджетам на здіснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

      Нова комп'ютерна техніка (Персональний комп'ютер в зборі) буде встановлена в кабінеті інформатики. Комп'ютери, що вже наявні у школі, будуть встановлені в кабінетах з підключенням до системи Інтернет.

       Дякуємо районній владі за нові комп'ютери, які стали чудовим подарунком до Дня Святого Миколая!